Zapytaj o wycenę


“Mikrofon TOK FM” to lekka i prosta w obsłudze aplikacja dla słuchaczy i komentatorów Radia TOK FM, która umożliwia im nagrywanie własnych wypowiedzi, komentarzy i zgłoszeń, a następnie przesyłanie ich ze swojego smartfona wprost do redakcji radia.

Każde przesłane za pośrednictwem aplikacji nagranie (lub jego fragment) ma szansę zaistnieć w bieżących audycjach i serwisach informacyjnych Radia TOK FM. Materiały przesłane przez użytkowników mogą być też punktem wyjścia do przedstawienia i omówienia na antenie radia nowych tematów reporterskich i dziennikarskich.

W aplikacji dostępna jest lista ważnych i aktualnych tematów, które są lub będą omawiane na antenie Radia TOK FM. Na każdy z tematów można odpowiedzieć, nagrywając własny komentarz i wysyłając go do redakcji. Za pośrednictwem aplikacji słuchacze mogą zaproponować temat, którym według nich powinni zająć się reporterzy Radia TOK FM.

Aplikacja mobilna “Mikrofon TOK FM” na systemy Android oraz iOS dostępna jest w sklepach Google Play oraz iTunes. Więcej informacji oraz pomoc dla użytkowników aplikacji można znaleźć na stronie Tokfm.pl/mikrofon.

Nową aplikację wspiera autopromocja na antenie Radia TOK FM, przewidziane są też dodatkowe działania promocyjne online.

Projekt jest realizowany przez Grupę Radiową Agory w ramach dofinansowania Projektów Prototypowych, pozyskanego w pierwszej edycji programu Google Digital News Initiative (DNI). Realizacja projektu odbywa się zgodnie z planem i z założonymi terminami. Więcej o projektach Agory, które uzyskały wsparcie w ramach Google DNI Innovation Fund, można znaleźć na stronie http://www.agora.pl/agora/1,111461,19676184,projekty-agory-uzyskaly-wsparcie-digital-news-initiative.html.

Wykonawcą technicznym, realizującym projekt na zlecenie i według wytycznych Grupy Radiowej Agory, były firmy: NVT Sp. z o.o., odpowiedzialna za stworzenie aplikacji serwerowej oraz API dla aplikacji mobilnych, oraz spółka N7 Mobile, odpowiadająca za produkcję aplikacji mobilnych.

“Źródło agora.pl”

 

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt?

Skontaktuj się z nami

Lub zadzwoń:

+48 22 638 03 03