Screenity – pierwsza na świecie aplikacja do zdalnego ubezpieczenia wyświetlacza telefonu

NVT oraz N7 Mobile autorami nowatorskiej aplikacji Screenity stworzonej dla Grupy Europa.

Aplikacja  umożliwiająca w prosty i szybki sposób zakup ubezpieczenia wyświetlacza smartfonu jest pierwszym tego typu rozwiązanie na świecie. Dzięki szerokiemu zakresowi ochrony, który w innowacyjny sposób zapewnia Grupa Ubezpieczeniowa Europa, właściciel każdego telefonu będzie mógł używać go bez obaw gdzie i jak zapragnie. W przypadku uszkodzenia wyświetlacza np. na skutek przypadkowego upadku, koszt jego naprawy pokryje ubezpieczyciel.

Dzięki Screenity zakup ubezpieczenia może odbyć się w każdym miejscu i o każdej porze. W pierwszym kroku aplikacja w zdalny sposób bada stan wyświetlacza telefonu. Jeśli nie stwierdzi żadnych uszkodzeń, klient otrzymuje ofertę ubezpieczenia. Jego zakup i płatność także odbywa się z poziomu aplikacji.

Aplikację Screenity mogą już pobrać właściciele telefonów z systemem operacyjnym Android za pośrednictwem platformy Play Store. W ciągu kilku tygodni zostanie także udostępniona wersja dla smartfonów iPhone. Będzie można ją pobrać z App Store.

O aplikacji napisali:

http://www.telepolis.pl/wiadomosci/screenity-czyli-sposob-na-ubezpieczenie-wyswietlacza-telefonu,2,3,41060.html

https://subiektywnieofinansach.pl/screenity-tu-europa-aplikacja-ubezpieczenie-ekranu/

http://wyborcza.biz/Gieldy/1,132329,22869659,grupa-europa-wprowadza-polise-chroniaca-wyswietlacz-telefonu.html?disableRedirects=true

http://gsmonline.pl/artykuly/screenity-aplikacja-ubezpieczenie-wyswietlacza-jak-to-dziala