Zapytaj o wycenę

APLIKACJE INTERNETOWE I SERWEROWE

Skutecznie realizuj cele biznesowe.

Bezpłatna konsultacja

Rozwój technologii sprawił, że użytkownicy oczekują w pełni funkcjonalnych aplikacji dostosowanych do wszystkich platform, ponieważ korzystają z wielu urządzeń równocześnie. NVT posiada duże doświadczenie w tworzeniu dedykowanych aplikacji serwerowych i internetowych dla klientów z rynku B2B/B2C.

Proces tworzenia i integracji

Projekty związane z tworzeniem aplikacji realizujemy kompleksowo począwszy od analizy poprzez development, testy, wdrożenie aż po utrzymanie gotowego produktu z SLA do 99,99%. Integrujemy nasze rozwiązania z wewnętrznymi i zewnętrznymi systemami naszych Klientów i ich partnerów.

Dostarczamy rozwiązania integrujące się z infrastrukturą Klienta, realizowane w oparciu o własne scenariusze lub na zlecenie oraz zgodnie z definicją partnerów.

Aplikacje serwerowe i internetowe NVT bardzo dobrze współpracują z aplikacjami mobilnymi.

 

Indywidualna analiza dostosowana do branży

Dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązania dostarczane naszym klientom były jak najbardziej funkcjonalne i jednocześnie łatwe w obsłudze.

W swojej pracy staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Poza wysokim poziomem jakości procesu produkcji aplikacji zapewniamy także wsparcie merytoryczne w zakresie architektury, funkcjonalności, ergonomii i komunikacji w ramach budowanych systemów.

Przykładamy bardzo dużą wagę nie tylko do właściwego zbudowania oprogramowania, ale również do analizy biznesowej, dzięki czemu nasze rozwiązania skutecznie wspierają wiele obszarów biznesowych naszych klientów, optymalizują procesy przyczyniając się m.in. do zwiększania poziomu ich wydajności czy przychodów.

Jesteśmy elastyczni. Każdy Klient to nowa sytuacja i nowe wyzwanie. Działamy tak, aby osiągnąć maksymalny rezultat wykorzystując dostępne środki.

Nasze usługi tworzenia aplikacji kierujemy do firm i instytucji ceniących szybkość i jakość dostarczanych rozwiązań.

Długofalowa współpraca z naszymi partnerami potwierdza nasz  profesjonalizm, zaangażowanie w realizację potrzeb klientów,  najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań oraz ich promocję i rozwój.

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt?

Skontaktuj się z nami

Lub zadzwoń:

+48 22 638 03 03