Zapytaj o wycenę

Outsourcing IT

Redukcja kosztów, wyższa jakość usług IT.

Zapytaj o szczegóły

Nasz software house posiada kompletny zespół projektowy realizujący całe projekty w oparciu o metodologię Scrum. Nasi programiści JAVA posiadają wieloletnie doświadczenie projektowe, równocześnie stale poszerzają swoją wiedzę, śledząc pojawiające się nowe rozwiązania i trendy. Nasze usługi programistyczne kierujemy do firm ceniących szybkość i jakość dostarczanych rozwiązań. Gwarantujemy, że do wszelkich realizowanych przez nas zadań podchodzimy w sposób profesjonalny koncentrując się na tym, by jakość świadczonych przez nas usług była na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu możemy zaproponować profesjonalny Outsourcing IT. Takie rozwiązanie jest coraz bardziej popularne i coraz więcej firm decyduje się na nie, dostrzegając w nim szereg zalet.

Dlaczego Outsourcing IT oraz zlecanie projektów to dobre rozwiązanie:

  • zwiększa szybkość dostarczenia oczekiwanych rezultatów
  • pozwala koncentrować się na biznesie (nie na rekrutacji właściwych osób)
  • eliminuje ryzyko fluktuacji programistów -zapewnia płynność pracy nad projektem
  • zwiększa wydajność pracy programistów Java – realizacja wielu różnych projektów wpływa pozytywnie na motywację zespołu oraz pogłębia wiedzę

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy programistycznej:

  • świadczącej usługi Outsourcingu IT projektów Java,
  • realizującej kompleksowo projekty programistyczne
  • z dużym doświadczeniem w tworzeniu złożonych rozwiązań IT,
  • skupionej na realizacji Twoich celów biznesowych
  • pracującej w oparciu o metodologię SCRUM,

NVT może Ci pomóc. Naszą dewizą jest zadowolenie każdego klienta. Wierzymy, że dzięki naszej pomocy Twoja firma będzie funkcjonowała jeszcze lepiej i dzięki temu będzie mogła prężnie się rozwijać oraz umacniać swoją pozycję na rynku. Zlecając nam realizację projektów z zakresu szeroko pojętego IT, zyskujesz nie tylko gwarancję wysokiej jakości usług, ale też pomoc doświadczonych, świetnie orientujących się w technologicznych nowinkach programistów, dla których praca jest też ogromną pasją. To wszystko sprawia, że na pewno warto skorzystać z naszej pomocy!

java

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt?

Skontaktuj się z nami

Lub zadzwoń:

+48 22 638 03 03