Zapytaj o wycenę

Serwisy set top box

Dystrybucja treści multimedialnych.

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy aplikacje i rozwiązania służące dystrybucji treści multimedialnych w kanałach STB wraz z obsługą płatności, kampaniami promocyjnymi oraz utrzymaniem usług.

Dekodery STB najczęściej dostarczane są przez dostawcę usług telewizyjnych i multimedialnych wraz z usługą, choć niektóre ich rodzaje można kupić samodzielnie (np. tunery telewizji satelitarnej i telewizji naziemnej).

Bardziej rozbudowane wersje dekoderów mają możliwość odtwarzania filmów i muzyki z zewnętrznych urządzeń pamięci masowej (jak pendrive), słuchania internetowych audycji radiowych i przeglądania stron internetowych (po podłączeniu dekodera do sieci Internet).

W zależności od rodzaju dekodera, możliwe jest jego podłączenie do telewizora lub innego wyświetlacza przy pomocy szeregu różnych złącz: SCART, Chinch (wideo kompozytowe, wideo komponentowe), S-Video, czy HDMI.
Dekodery STB umożliwiają odbiór telewizji SDVT jak i HDTV zarówno darmowej jak i płatnej, niektóre modele są wyposażone w funkcję nagrywarki, pozwalającej na nagrywanie audycji telewizyjnych, czy usługi typu VoD.

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt?

Skontaktuj się z nami

Lub zadzwoń:

+48 22 638 03 03