Systemy e-commerce

Projektujemy, tworzymy i wdrażamy platformy e-commerce dostosowane do wymagań małych, jak i bardzo dużych firm. W każdym przypadku na równi uwzględniamy potrzeby sprzedawców i klientów, dzięki czemu proponujemy rozwiązania potrzebne dla prowadzenia efektywnej sprzedaży internetowej.

Do budowy platform e-commerce wykorzystujemy opracowany przez nas autorski framework NVT SoftLab.Posiada on modułową budowę, dzięki czemu pozwala na elastyczne projektowanie i budowanie platform sprzedażowych przy jednoczesnej optymalizacji kosztów wytworzenia rozwiązania. Zastosowana technologia mikroserwisów zapewnia skalowalność tak stworzonego oprogramowania oraz jego łatwą, dalszą rozbudowę.

Tak stworzony system może obsługiwać dowolną liczbę klientów oraz realizować bardzo dużą liczbę transakcji w tym samym czasie. Dzięki temu doskonale nadaje się do obsługi sklepów działających z bardzo dużym, światowym zasięgiem. Dodatkowo zapewniane przez nas wsparcie przez 24h przez 7 dni w tygodniu daje gwarancję ciągłości działania sklepu niezależnie od pory dnia, strefy czasowej, czy dni tygodnia.

W realizowanych projektach sklepów internetowych dbamy również o stronę wizualną, przygotowując szatę graficzną zgodnie z aktualnymi trendami designerskimi obowiązującymi w e-commerce.

Przykładowe realizacje

    Formularz Kontaktowy

    Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt? Skontaktuj się z nami!
    Zapytaj o ofertę lub umów bezpłatną konsultację!