AI/Uczenie maszynowe

Uczenie maszynowe (Machine Learning, ML) to rodzaj sztucznej inteligencji (AI), która umożliwia zdobywanie informacji i wyciąganie wniosków w oparciu o duże ilości danych.

Od lat rozwijamy rozwiązania z wykorzystaniem uczenia maszynowego i głębokiego uczenia zarówno na potrzeby naszych klientów, jak i na potrzeby prowadzonych przez nas programów badawczo rozwojowych.

Oferujemy usługi oparte o najpopularniejsze algorytmy i oprogramowanie z zakresu sztucznej inteligencji.

W zależności od problemu biznesowego z  jakim się mierzymy i dostępnych danych stosujemy nauczone już modele lub budujemy własne, opracowane na potrzeby naszych klientów.

Opracowane przez nas systemy wykorzystujące uczenie maszynowe:

SDM (System Detekcji Mikroorganizmów) to nowatorskie rozwiązanie przeznaczone do kontroli mikrobiologicznej produktów kosmetycznych, spożywczych oraz wód. W rozwiązaniu wykorzystano algorytmy Sztucznej Inteligencji do interpretacji obrazów (mikroskopowych) w ocenie mikrobiologicznej próbek produktów (na dzień dzisiejszy kosmetycznych)

jak również badań skuteczności konserwacji produktów pod kątem obecności bakterii, grzybów i drożdży (zgodnie z normami).

pDMP – platforma do zarządzania i przetwarzania danymi osobistymi w marketingu cyfrowym

Platforma pDMP (rozwiązanie technologiczne dostępne w formule SaaS), umożliwia generowanie danych jakościowych w postaci profili marketingowych (danych opisujących pojedynczego użytkownika). Obecnie rynek marketingowy boryka się z problemem niskiej jakości danych o użytkownikach, które ograniczają skuteczność kampanii reklamowych i ich konwersji. Pomimo bardzo dużej ilości danych, ciągle brakuje efektywnych mechanizmów ich klasyfikacji i przetwarzania na potrzeby marketingu tj. danych jakościowych w postaci profili.

Innowacyjność opracowywanej platformy opierać się będzie na wykorzystaniu mechanizmów uczenia głębokiego, rozszerzonych o logikę rozmytą i wnioskowanie przybliżone do analizy danych o użytkownikach (typu Big Data), w celu opracowania optymalnego algorytmu klasyfikacji i selekcji danych, tak, aby powstające profile (dane jakościowe) cechowała najwyższa użyteczność.

    Formularz Kontaktowy

    Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt? Skontaktuj się z nami!
    Zapytaj o ofertę lub umów bezpłatną konsultację!