Dedykowane aplikacje

Dedykowane Aplikacje

Stworzone z myślą o Twoim biznesie

Wykorzystujemy nowoczesne, ale dobrze spopularyzowane technologie, dzięki czemu umożliwiamy naszym klientom łatwy rozwój nowego oprogramowania we współpracy z różnymi dostawcami.

Nasi klienci mogą bez problemu ciągle rozwijać swoje projekty minimalizując ryzyko długu technologicznego.


Minimal vendor lock-in

Aby nic stało na przeszkodzie rozwoju

Aplikacje dedykowane

Systemy B2B, B2C

Aplikacje mobilne

Dla tych, którzy żyją w biegu

Aplikacje Webowe

W oparciu o najnowsze technologie

Tworzenie dedykowanego oprogramowania

Szukasz oprogramowania dedykowanego dla swojej firmy lub organizacji? Chcesz zbudować funkcjonalną aplikację dedykowaną? Szukasz rozwiązań, które będą realnie wspierać rozwój Twojej firmy? Jesteś we właściwym miejscu!

Oprogramowanie dla firm

Świadczymy kompleksowe usługi związane z tworzeniem oprogramowania na zamówienie w oparciu o najnowsze technologie i trendy na rynku. Tworzone przez nas oprogramowanie dedykowane budujemy w oparciu o najwyższe standardy. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przygotować dla naszych klientów oprogramowanie dedykowane, które w pełni będzie odpowiadało ich wszystkim potrzebom. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że w dzisiejszych czasach sukces rynkowy zależy często od jakości stosowanych w firmie rozwiązań IT. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, by oprogramowanie na zamówienie, które proponujemy było jak najbardziej nowoczesne, a przy tym funkcjonalne i przyjazne dla każdego użytkownika. Wierzymy, ze sukces naszych klientów jest także naszym sukcesem.
Tworzymy dedykowane systemy B2B / B2C

Zapewniamy wsparcie i pomoc na każdym etapie produkcji i wdrożenia dedykowanych rozwiązań informatycznych, począwszy od analizy biznesowo-technicznej, definicji wymagań, przez produkcję oprogramowania, dostarczenie i instalację sprzętu, wdrożenie, testy i stabilizację rozwiązania aż po utrzymanie i rozwój. Integrujemy nasze rozwiązania informatyczne z wewnętrznymi i zewnętrznymi systemami naszych klientów i ich partnerów. Proponujemy wysokiej jakości oprogramowanie B2B, dzięki któremu prowadzenie firmy stanie się jeszcze łatwiejsze, a osiągniecie zamierzonych efektów i celów biznesowych stanie się dużo prostsze. Zapewniamy, iż systemy B2B, które Państwu proponujemy, z pewnością spełnią wszelkie stawiane im wymagania i przyczynią się do rozwoju Państwa firmy.

Przekraczamy oczekiwania

Służymy radą i doświadczeniem w celu stworzenia produktu, który nie tylko spełnia wszystkie wymagania klienta, ale często je przekroczy. Wykorzystujemy doświadczenia własne i klienta, aby dostarczać produkt maksymalnie dopasowany do potrzeb. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz produkt był bezpieczny, nowoczesny, łatwy w obsłudze, z atrakcyjną szatą graficzną.

Proponowane przez nas aplikacje internetowe oraz serwerowe tworzymy w taki sposób, by odpowiadały indywidualnym potrzebom każdego klienta. Jesteśmy przekonani, że to właśnie aplikacje dedykowane, przygotowywane na zamówienie, z myślą o konkretnych potrzebach, stają się podwaliną biznesowego sukcesu. W dzisiejszych czasach, gdy o sukcesie i wysokiej pozycji rynkowej często decydują działania podejmowane w sieci internetowej, tworzenie aplikacji webowych i serwerowych jest zadaniem niezwykle ważnym. My o tym wiemy i gwarantujemy, że aplikacje webowe i serwerowe które dla Państwa stworzymy zostaną docenione przez Was i przez Waszych klientów.

Wsparcie i rozwój

Zapewniamy utrzymanie i wsparcie tworzonych przez nas systemów z dostępnością (SLA) na poziomie do 99,99% oraz monitorowanie i pomoc techniczną w trybie ciągłym 24/7/365. Reagujemy natychmiast na zgłoszenia naszych klientów. Decydując się na nasze oprogramowanie dedykowane, zyskują więc Państwo również fachową pomoc w jego wdrożeniu.
Stale pracujemy nad rozwojem dostarczanych przez nas systemów i usług. Monitorujemy rynek, śledzimy nowości technologiczne, najlepsze z nich proponujemy i integrujemy z istniejącymi rozwiązaniami naszych Klientów.

Różnorodność projektów

Na naszym koncie jest ponad 200 wdrożeń kompleksowych, dedykowanych rozwiązań software’owych zaprojektowanych, zbudowanych oraz utrzymywanych dla najbardziej wymagających klientów na rynku, w tym wszystkich operatorów telefonii komórkowej w Polsce.

Jeżeli szukasz firmy programistycznej:

  • tworzącej profesjonalne oprogramowanie dedykowane wysokiej jakości,
  • projektującej kompleksowe rozwiązania IT,
  • integrującej istniejące już systemy i aplikacje w Twojej firmie,
  • stosującej nowoczesne sposoby prowadzenia projektów (Agile, SCRUM) aby zrealizować Twoje cele biznesowe,

NVT może Ci pomóc.