Zapytaj o wycenę

Aplikacje mobilne

Docieraj do swoich klientów mobilnie.

Bezpłatna konsultacja

Jako firma dostarczająca naszym klientom wysokiej jakości innowacyjnych rozwiązań z zakresu IT tworzymy nowoczesne i innowacyjne aplikacje mobilne na wszelkie popularne platformy – AndroidiOS i Windows 10.

Aplikacje dla urządzeń mobilnych

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że w czasach, w których dostęp do sieci internetowej za pomocą telefonów komórkowych oraz innych urządzeń mobilnych staje się coraz bardziej popularnych, tworzenie aplikacji internetowych wysokiej jakości staje się priorytetem.

Staramy się na bieżąco śledzić zmiany w branży IT i wykorzystywać te nowoczesne rozwiązania, które wydają nam się szczególnie atrakcyjne i praktyczne. Wierzymy, że o skuteczności danej aplikacji decyduje przede wszystkim jej funkcjonalność oraz to, czy jest odpowiednio dostosowana do potrzeb danej firmy i jej klientów. Z tego powodu tworzenie aplikacji rozpoczynamy od określenia indywidualnych oczekiwań naszych partnerów. To pozwala nam zaproponować im najlepsze rozwiązania.

Responsywne i praktyczne

Nasze aplikacje mobilne powstają z uwzględnieniem rozmiaru i rozdzielczości różnych urządzeń dla których tworzymy dedykowane i przemyślane interfejsy użytkownika. W ten sposób oprogramowanie serwerowe, które Państwu oferujemy staje się niezwykle praktyczne. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas aplikacje spotkały się z zadowoleniem wszystkich użytkowników. Ich wygląd jest dla nas równie ważny, co funkcjonalność. Z tego powodu podczas ich tworzenia dbamy o każdy drobny szczegół, na każdym poziomie funkcjonowania aplikacji.

Systemy lokalizacyjne

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu systemów wymagających lokalizacji oraz mikrolokalizacji wewnątrz pomieszczeń zamkniętych. Wciąż udoskonalamy rozwiązania, które chcemy Państwu zaproponować. Wierzymy, że ciągły rozwój gwarantuje osiągniecie sukcesu, a wprowadzanie coraz to nowych rozwiązań realnie przyczyni się do osiągniecia przez Państwa firmę odpowiednich efektów i będzie wiązało się z zadowoleniem Waszych klientów.
Tworzenie aplikacji na telefon jest dla programistów NVT wielką pasją, co znajduje potwierdzenie w oddaniu każdemu kolejnemu projektowi. Dzięki temu projekty, które oddajemy w ręce naszych klientów są ciekawe i innowacyjne.

Jako pasjonaci na bieżąco śledzimy pojawiające się technologiczne nowinki, interesujące rozwiązania oraz nowoczesne trendy, wybierając dla naszych klientów takie, które w realny sposób mogą przyczynić się do rozwoju ich firm.

aplikacje-mobilne

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt?

Skontaktuj się z nami

Lub zadzwoń:

+48 22 638 03 03